Haberler

karayolu-13
Kılıç Group 6 Milyon Euro Yatırım Yaparak Filosunu Güçlendirdi

Kılıç Group, 2010 yılında toplam 6 milyon Euro yatırım yaparak, 50 adet çekici ve 50 adet treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi. Kılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, “2011 yılında 15 milyon depo ve 150 adetlik filo yatırımı planlıyoruz” dedi. Merkezi Mersin’de bulunan Kılıç Group, treyler yatırımında Tırsan’ı tercih etti. Firma, Tırsan Treyler A.Ş.’den tek partide 50 adet Maksima treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Kılıç Group’a satışı yapılan 50 adet Maksima treyler, Samandıra tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Kılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, Tırsan A.Ş. Yönetim

karayolu-15
Kılıç Group: Tırsan Altın Bilezik Gibidir.

Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Kılıç Group, TIRSAN’dan 50 adet çekici ve 50 adet treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Merkezi Mersin’de bulunan Kılıç Group, treyler yatırımında TIRSAN’ı tercih etti. Firma, TIRSAN Treyler A.Ş.’den tek partide 50 adet Maksima treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi. Kılıç Group’a satışı yapılan 50 adet Maksima treyler, Samandıra tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Kılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, TIRSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Altun katıldı. 

Nejdet Kılıç, “Grubumuz bünyesinde inşaat, dış ticaret ve lojistik

aksaray-arac-teslim-toreni-resimleri-012
Kılıç Group araç filosu Satko ile daha verimli

Araç takip sistemlerinin artık göz ardı edilemeyen bir ihtiyaç haline dönüştüğünü gören Kılıç Group, yaptığı pazar araştırması sonucunda Satko Teknoloji araç mobil takip sistemlerini kullanmaya başladı.

Bünyesinde uluslararası taşımacılık, dış ticaret ve inşaat hizmetleri sunan şirketler barındıran Kılıç Group, Satko Teknoloji mobil takip sistemleri ile araç filosu yönetiminde verimliliğini artıran şirketler arasına katıldı.22 yıldır Irak, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine karayolu taşımacılık hizmeti sunan Kılıç Group, son dönemde kendine ait 250 aracın yanı sıra kiraladığı 300 aracı daha filosuna katarak daha geniş ölçekte hizmetler sunmaya başladı. Bu büyümeyle birlikte, filosunu daha etkili