Kılıç Group: Tırsan Altın Bilezik Gibidir.

Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Kılıç Group, TIRSAN’dan 50 adet çekici ve 50 adet treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Merkezi Mersin’de bulunan Kılıç Group, treyler yatırımında TIRSAN’ı tercih etti. Firma, TIRSAN Treyler A.Ş.’den tek partide 50 adet Maksima treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi. Kılıç Group’a satışı yapılan 50 adet Maksima treyler, Samandıra tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Kılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, TIRSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Altun katıldı. 

Nejdet Kılıç, “Grubumuz bünyesinde inşaat, dış ticaret ve lojistik şirketleri bulunmaktadır. TIRSAN’dan teslim aldığımız treylerlerle birlikte araç parkımızda 250 adet çekici ve 250 adet treyler olmak üzere toplam 500 adetlik filoya ulaştık. TIRSAN’ı tercih etmemizdeki en büyük neden ise servis ağının iyi olması ve 2. el değerini korumasıdır. TIRSAN altın bilezik gibidir. Satmak istediğinizde elinizden en kolay yüksek değere çıkan araçtır. Filomuzda bulunan 250 adet araçtan 135 adedi TIRSAN markadır” dedi. 


“150 Adet Daha Tırsan Alacağız” 

2011 yılı yatırım programından da bahseden Nejdet Kılıç, şöyle devam etti: “Şuanda teslim aldığımız araçları gurubumuz bünyesinde bulunan Merbil şirketimize aldık. Bu şirketimizdeki araç filomuzun da 200 adet olmasını planlıyoruz ve 2011 yılında 150 adet treyler ve 150 adet çekici alımı yapacağız. Orta doğu ve Avrupa taşımacılığı yapıyoruz. Ortadoğu’da ağırlı olduğumuz ülke ise Irak. Erbil’de inşaat firmamız vardı. 2002 yılında kuruldu. Biz onu lojistiğe çevirdik. Kılıç Grup olarak; Dış ticaret, lojistik ve inşaat alanlarında uzmanlaştık. Yine 2011 yılında Mersin Lojistik Köy’ünde 2 tane parselimiz var. Onun çalışmalarına ağırlık vereceğiz. 2011 yılındaki yatırım bütçemiz ise 15 milyon Euro.” 

“Dostluğumuz Uzun Yıllara Dayanıyor” 

TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ise şöyle konuştu: “Nejdet Kılıç’la hem dostluğumuz hem de iş birlikteliğimiz uzun yıllara dayanıyor. UND’de bir dönem beraber çalıştık. Ayrıca böyle büyük bir siparişi bir seferde verdiği içinde kendisine teşekkür ediyoruz. Kılıç Group’un yeni lojistik şirketi Merbil’e 50 adetlik teslimat yapıyoruz. Kılıç Group başta olmak üzere Aralık ayında 546 adetlik araç siparişi ile tarihi bir rekor kırmamızı sağlayan tüm nakliyeci dostlarımıza teşekkür ederim. 2011 yılında aylık 500 adetlik teslimat gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. TIRSAN’ın kalitesi, ürünlerinin sağlamlığı bu hedefe ulaşmamızı sağlayacaktır. Kılıç Group ile yıllardır birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimize dostluğumuza da gösteriyoruz. TIRSAN markasını bir kez tercih eden başka bir markaya gitmez.”

http://www.kamyonum.com.tr/haber/KILIC-GROUP-TIRSAN-Altin-Bilezik-Gibidir/16150