Kılıç Group 6 Milyon Euro Yatırım Yaparak Filosunu Güçlendirdi

Kılıç Group, 2010 yılında toplam 6 milyon Euro yatırım yaparak, 50 adet çekici ve 50 adet treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi. Kılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, "2011 yılında 15 milyon depo ve 150 adetlik filo yatırımı planlıyoruz" dedi. Merkezi Mersin'de bulunan Kılıç Group, treyler yatırımında Tırsan'ı tercih etti. Firma, Tırsan Treyler A.Ş.'den tek partide 50 adet Maksima treyler teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Kılıç Group'a satışı yapılan 50 adet Maksima treyler, Samandıra tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Kılıç Group Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Kılıç, Tırsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Altun katıldı. Nejdet Kılıç, "Grubumuz bünyesinde inşaat, dış ticaret ve lojistik şirketleri bulunmaktadır. Tırsan'dan teslim aldığımız treylerlerle birlikte araç parkımızda 250 adet çekici ve 250 adet treyler olmak üzere toplam 500 adetlik filoya ulaştık. Tırsan'ı tercih etmemizdeki en büyük neden ise servis ağının iyi ve 2. el değerini korumasıdır. Tırsan altın bilezik gibidir. Satmak istediğinizde elinizden en kolay yüksek değere çıkan araçtır. Filomuzda bulunan 250 adet araçtan 135 adedi Tırsan markadır" dedi.

Tırsan Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ise şöyle konuştu: "Nejdet Kılıç'la hem dostluğumuz hem de iş birlikteliğimiz uzun yıllara dayanıyor. UND'de bir dönem beraber çalıştık. Ayrıca böyle büyük bir siparişi bir seferde verdiği içinde kendisine teşekkür ediyoruz. Kılıç Group'un yeni lojistik şirketi Merbil'e 50 adetlik teslimat yapıyoruz. Kılıç Group başta olmak üzere Aralık ayında rekor kırmamızı sağlayan tüm nakliyeci dostlarımıza teşekkür ederim. 2011 yılında aylık 500 adetlik teslimat gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Tırsan'ın kalitesi, ürünlerinin sağlamlığı bu hedefe ulaşmamızı sağlayacaktır. Kılıç Group ile yıllardır birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimize dostluğumuza da gösteriyoruz. Tırsan markasını bir kez tercih eden başka bir markaya gitmez."

http://www.haberler.com/kilic-group-6-milyon-euro-yatirim-yaparak-2430583-haberi/cok-yorumlanan-haberler/